O nas

Jesteśmy zawodowym zespołem trychologów, który ukończył renomowane uczelnie medyczne
Leczymy przyczyny wypadania włosów w specjalistycznej diagnozie skórnej
Stworzyliśmy autorskie terapie łączące lasery z iniekcjami witaminowymi.

Mówią o nas lekarze od włosów, ale nasz profesjonalnie brzmiący zawód to trycholog, czyli specjalista od problemów skóry głowy i wszelkich problemów związanych z włosami. Pomożemy Ci w diagnozie Twojego problemu i znalezieniu rozwiązania, które poprawi zarówno Twoje zdrowie jak i estetykę włosów.

Poniżej znajdziesz informację naszym zespole specjalistów, który kompleksowo zajmie się Twoimi włosami.

Poznaj nas bliżej

mgr Dorota Zapalska TRYCHOLOG

Trychologia to moja pasja i zawód. Tylko codzienne uczenie się i doskonalenie daje mi pewność, iż podchodzę do swojej pracy najlepiej jak umiem. Jestem z wykształcenia kosmetologiem. Ukończyłam studia z zakresu Trychologii Kosmetologicznej na UJ w Krakowie oraz WSIIZ w Warszawie. Jestem wykładowcą akademickim z zakresu Diagnostyki trychologicznej.

Zajmuję się wiele lat trychologią praktyczną, uczyłam i wciąż się uczę od najlepszych w Polsce i w ośrodkach Trychologii na świecie. Prowadzę od kilku lat dwa gabinety kosmetyczno-trychologiczne. Mam kilkadziesiąt ukończonych szkoleń z zakresu trychologii, odżywiania, endokrynologii, chorób metabolicznych, dietetyki, kosmetologii. Jestem członkiem PST i ICATA.

KONSULTACJA ON-LINE
mgr Beata Hajduś TRYCHOLOG

Trychologii poświęcam każdą wolną chwilę. Ukończyłam Trychologię w kosmetologii na Uniwesytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Psychodietetykę w Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Lublinie i cały czas podnoszę swoje kwalifikację. Ukończyłam wiele kursów z zakresu analizy wyników badań, suplementacji, dietetyki oraz trychologii . Jestem Członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA. 

Bardzo lubię kontakt z klientem i wspólną analizę problemu, z którym pojawił się w naszym gabinecie. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby znaleźć przyczynę problemu i ustalić jak najlepszy sposób postępowania i plan zabiegów w gabinecie, oraz ustawić odpowiednią suplementację i pielęgnację domową.

KONSULTACJA ON-LINE
Milena Mieczkowska
mgr Milena Mieczkowska KOSMETOLOG

W salonie TrichEstetica pracuję od 2021 roku. Jestem absolwentką szkoły Cosinus w Warszawie – kierunek kosmetyka. Dziedzina trychologii okazała się moją największą pasją, która zamieniła się w hobby. Ukończyłam szkolenia w tym kierunku. Jestem zdolną, miłą, uśmiechniętą asystentką naszych Trychologów.

Zajmuję się głównie pełnym oczyszczaniem skóry głowy oraz infuzją tlenową. To ode mnie pochodzi pierwszy kontakt z klientem, ponieważ zajmuję też stanowisko asystentki, właśnie przeze mnie umówicie się na wizytę. Zawsze staram się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na Wasze pytania, opowiedzieć krótko jak wygląda konsultacja trychologiczna lub zabiegi, rozwiać wszelkie wątpliwości, udzielam niezbędnych wskazówek przed pierwszą wizytą oraz zawsze staram się pomóc.

KONSTULTACJA ON-LINE

Rekomendacje

Jak pracujemy

1 Twoja obserwacja
2 Diagnoza
3 Znalezienie rozwiązania