Zabiegi

Laser Exciplex

Laser Exciplex to innowacyjne urządzenie medyczne stosowane w leczeniu wielu problemów skórnych i włosowych, takich jak łysienie, łupież, choroby skóry głowy. Laser Exciplex działa na zasadzie emisji światła o długości fali 308 nm, co pozwala na precyzyjne i skuteczne działanie na skórę głowy. Trycholog wykorzystuje ten laser, aby przyspieszy proces regeneracji skóry po kuracjach mający na celu zastopowanie procesu łysienia i przyspieszenie redukcji łupieżu.

Opis zabiegu:

Laser Exciplex to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, który polega na naświetlaniu skóry głowy światłem o odpowiedniej długości fali. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa jedynie lekkie mrowienie na skórze głowy. Zabieg jest bardzo prosty i trwa zwykle od 15 do 30 minut, w zależności od wielkości obszaru do naświetlenia.

Wskazania:

Laser Exciplex jest zalecany w przypadku wielu problemów skórnych i włosowych, takich jak łysienie, łupież, choroby skóry głowy oraz infekcje grzybicze skóry.

Przeciwskazania:

Nie zaleca się stosowania laseru Exciplex w przypadku alergii na światło, chorób autoimmunologicznych, chorób nowotworowych, stanów zapalnych skóry oraz w ciąży i karmienia piersią.

Oczekiwane efekty zabiegu:

Zabieg laserem Exciplex pomaga stymulować produkcję kolagenu, co wpływa na regenerację skóry głowy oraz redukcję stanów zapalnych. Ponadto, laser ten działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, co pozwala na skuteczne zwalczanie infekcji grzybiczych skóry głowy. W efekcie, skóra głowy staje się zdrowsza, a włosy wyglądają piękniej i pełniej. Efekty zabiegu można zaobserwować już po kilku pierwszych sesjach. Laser Exciplex to skuteczne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami skórnymi i włosowymi, które chcą poprawić stan swojej skóry głowy oraz włosów.

KONSTULTACJA ON-LINE