Zabiegi

Karboksyterapia

Karboksyterapia trychologiczna to skuteczna i innowacyjna metoda, która pomaga zwalczyć różnego rodzaju problemy skóry głowy. Jest to nieinwazyjna procedura, polegająca na wprowadzeniu podskórnie dwutlenku węgla, który stymuluje procesy regeneracyjne oraz poprawia krążenie krwi w skórze głowy.

Opis zabiegu:

Efekty zabiegu karboksyterapii w zabiegach trychologicznych są imponujące. Podczas karboksyterapii do skóry głowy wprowadzany jest gaz dwutlenku węgla (CO2) za pomocą specjalnej strzykawki i igły. Gaz ten działa stymulująco na skórę, poprawiając krążenie krwi i dotlenienie tkanek. Dzięki temu komórki skóry uzyskują więcej tlenu i składników odżywczych, co sprzyja regeneracji i leczeniu różnych schorzeń skóry głowy.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg karboksyterapii może pomóc w leczeniu łysienia androgenowego, łupieżu, łojotoku, trądziku, blizn i rozstępów skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Przeciwskazania do wykonania karboksyterapii są niewielkie i obejmują głównie osoby z chorobami układu krążenia, cukrzycą, chorobami płuc, skłonnościami do krwawień i skłonnościami do tworzenia blizn przerostowych. W przypadku ciąży i okresu karmienia piersią zabieg również powinien być odłożony na późniejszy termin.

Oczekiwane efekty zabiegu:

Zabieg poprawia krążenie krwi i ułatwia dostarczanie składników odżywczych do skóry i mieszków włosowych. Co więcej, karboksyterapia stymuluje procesy regeneracyjne, co prowadzi do odbudowy skóry i zwiększenia jej elastyczności. Po zabiegu można zauważyć poprawę kondycji skóry i włosów, ich wzmocnienie i zwiększenie objętości. W przypadku cellulitu oraz tkanki tłuszczowej zabieg pozwala na redukcję objętości oraz poprawia stan skóry.

KONSTULTACJA ON-LINE